Ostatni numer gazetki w ZS w Rąbinie

Wszystko co dobre niestety szybko się kończy. I tak samo jest z gazetką szkolną Zespołu Szkół w Rąbinie. Grudzień to ostatni miesiąc wydawania gazetki szkolnej, której autorami tekstów są uczniowie zaangażowani w realizację projektu „Młodzieżowa Rada Szkoły”. Z nieoficjalnych źródeł słyszeliśmy o kontynuowaniu wydawania gazetki. Niestety zależy to od wielu czynników…

W grudniowym wydaniu gazetki znajdziecie Państwo informacje między innymi o: spotkaniu Młodzieżowej Rady Szkoły z Radnym Gminy Rąbino – Panem Ryszardem Poręba, mikołajkowym turnieju w piłkę nożną, 10 ciekawostek na temat św. Mikołaja,  zakończeniu akcji „Pielucha dla malucha”, jasełkach organizowanych w ZS w Rąbinie, a także o partycypacji obywatelskiej.

W związku z faktem wydania już ostatniego numeru gazetki, przedstawiciele Pracowni Inicjatyw Społecznych w Szczecinie chcieliby podziękować wszystkim uczniom i nauczycielom  zaangażowanym w wydawanie gazetki i życzyć wszelkiej pomyślności w nadchodzącym czasie – w Nowym 2018 Roku. Dziękujemy każdemu z osobna za wkład wniesiony w realizację projektu „Młodzieżowa Rada Szkoły”.

Gazetka powstała w ramach realizacji zadania publicznego pt. „Młodzieżowa Rada Szkoły”, współfinansowanego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

 Ostatni numer gazetki jest dostępny —–> TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *